Posturi

Cariere - Posturi Vacante

RSD - Îsi mărește echipa!

engineer TKUEB scaled
executive manager presenting sales reports HBABCN scaled

Inginer de Sistem Software

Responsabilități:

  • Conducerea proiectelor pentru solutii IT&C;
  • Asigurarea functionalitatii, monitorizarea si dezvoltarea solutiilor IT&C implementate;
  • Instruirea personalului pentru utilizarea tehnologiilor IT&C implementate;
  • Coordonarea echipelor de specialiști.

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate finalizate sau in curs de finalizare;
  • Cunostinte si abilitati practice in domeniul, IT;
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
  • Aptitudini şi abilităţi personale:
  • Abilităţi de comunicare;
  • Eficienţă şi organizare;
  • Iniţiativă;
  • Calităţi personale apreciate
  • Spirit organizatoric;
  • Implicare şi dăruire;
  • Capacitate şi abilitate în lucrul cu oamenii;
  • Punctualitate.

Condiții:

  • Program de lucru 9.00-18.00, luni-vineri;
  • Salariu motivant achitat la timp + bonusuri.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa [email protected].  Detalii la 022 210 208

Manager de vânzări

  • Căutarea clienților noi;
  • Elaborarea propunerilor comerciale;
  • Organizarea întîlnirilor și convorbirilor de afaceri;
  • Încheierea contractelor;
  • Suportul relații de lunga durată;
  • Gestionarea și menținerea comenzilor.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea perfectă a limbilor română și rusă;
  • Experiența de lucru în domeniul vînzărilor constituie un avantaj;
  • Abilități de elaborare propunerilor comerciale, de organizare prezentațiilor, abilitatea de comunicare resultativă cu clienții, capacitatea de a susține și dezvolta relații de lunga durată;
  • Atitudine responsabilă față de procesul de lucru;
  • Sinceritate, onestitate, individualitate.